| LiquidICe a întrebat:

Care sunt autorii/scritorii de carti/romane/poezii preferati?

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Scriitori/Scriitoare: Agatha Christie,Charllote Bronte, Jane Austen, Jules Verne si Stephen King.
Poeti: Dimitrie Anghel love struck si mai erau da nu-mi vin acum in minte. happy

4 răspunsuri:
| Heart2014 a răspuns:

Imi plac Mihai Eminescu, george bacovia, de asemenea imi plac jules verne, hector malott, ioan slavici si charles dickens

| Anonim1596 a răspuns:

Buna happy! Cel mai mult imi place Mihai Eminesu dar si Vasile Alecsandri, Tudor Arghezi, Octavian Goga si altii.

| Grigoo a răspuns:

Autorul meu preferat este Mihai Eminescu dar poezia mea preferata este Mama de George Cosbuc
cartea mea preferata este 13 plicuri albastre

| CristiannaMJ a răspuns:

Jules verne
grigore bajenaru
mihai eminesc etc.