| ColoredLove a întrebat:

Ce inseamna organizator banqueting?

Răspuns Câştigător
| luisanamy a răspuns:

Organizator banqueting va desfăşura pe piaţa muncii activităţi privind organizarea serviciilor de protocol, planificarea activităţilor de servire în bar şi în restaurant şi realizarea unei decontări operative privind serviciile prestate.
Mai clar un sef de sala, persoana care i are in subordine pe ospatari, se ocupa si cu detaliile anumitor evenimente (nunti, botezuri, mese vestive, zile onomastice, etc).

3 răspunsuri:
| together4ever a răspuns:

Care organizeaza petrecerile

| Turquoise a răspuns:

Adica, tu, te duci la diferite restaurante / cluburi/ etc, si organizezi un eveniment (banchet, nunta, botez) si te ocupi de tot ...mancare, locuri, tot ce iti va cere cel care are nevoie...iti dau altii bani si tu te ocupi de toate

| Altu a răspuns:

Poate organizator de eventimente suna mai familiarwinking. E ceva un pic mai pretentios, dar poate e doar denumirea asumata pretentioasa.