| Georgyys a întrebat:

Ce facultate as putea urma daca sunt la liceu la profilul turism si alimentatia/organizator banqueting?

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Faci ce facultate vrei tu, ce crezi tu ca ti se potriveste ce iti place tie. spre exemplu eu am terminat la liceu matematica informatica si am facut facultatea de cadastru, nimic legat de informatica. faci ce iti place. ia putea sa fac daca vrei sa continui protectia consumatorului sau tot ceva pe turism