| alecsasweet a întrebat:

Ce inseamna Organizator banqueting?

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Organizator banqueting va desfăşura pe piaţa muncii activităţi privind organizarea serviciilor de protocol, planificarea activităţilor de servire în bar şi în restaurant şi realizarea unei decontări operative privind serviciile prestate.
Mai clar un sef de sala, persoana care i are in subordine pe ospatari, se ocupa si cu detaliile anumitor evenimente (nunti, botezuri, mese vestive, zile onomastice, etc).
pa.

| DeathDealer a răspuns:

Pe intelesul tuturor: ca un fel sageata (altii iti dau bani, si tu te ocupi de restul)

| alecsasweet explică:

Si se castiga bine?

| DeathDealer a răspuns (pentru alecsasweet):

Depimde in ce domeniuwinking