| IovanutAlin a întrebat:

Ce ore se fac in clasa a 9a la un liceu de arte, profil educatie plastica?

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

O să faci numai 2 ore de matematică pe săptămână, o să ai două zile în care vei face "specialitatea", dispare latina din program, cam atât.

| Kiragagash2012 a răspuns:

Din clasele 9-10 faci 2 zile pe saptamana doar pictura, 3 zile scoala, 11-12 3 zile pictura, 2 scoala. Cel putin la Toniza.

| Maiaaaa a răspuns:

Hei happy Pai scapati de matematica happy
Dar in schimb faceti aceleasi ore ca si pana acum in afara de latina plus ca faceti mai multe ore de desen! Funda?happy