| rauldeac99 a întrebat:

In satu mare ce liceu este care are profil de arta plastica?

Răspuns Câştigător
| RobEarth a răspuns:

Liceul de Arte ''Aurel Popp''.
Liceul de Artă "Aurel Popp" Satu Mare este un liceu de tip vocaţional, procesul educaţional desfaşurându-se in limbile română şi maghiară. Este un liceu in care se cultivă talentele artistice atât cele muzicale cât şi cele din domeniul artelor plastice. Nu stiu exact daca mai e vreunul in Satu Mare, dar am o prietena care face scoala p'acolo in liceu' ala, de aia mi-e cunoscut.