| Fantasy a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuaje? dar despre pierce-uri?

9 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Mie imi plac mult, chiar as vrea sa imi fac un pirce, poate un tatuaj :'D

| cristianorudi7 a răspuns:

Coca

| EnterSandman a răspuns:

Am tribale pe tot spatele laughing, imi plac doar cele alb/negru...
si despre pierce-uri...hmm,as vrea sa imi fac si eu unu in spranceana...laughing

| necropsy a răspuns:

Sunt ok.de exemplu eu am o chitara putin mai jos ce coaste, pierce in buza si 3 in spranceana! Sunt ok; x app.ADOR BLACK VEIL BIRDESlove strucklove strucklove strucklove strucklove struck\m/

| Daniella a răspuns:

Imi plac ambele, dar nu stiu daca mi-as face vreunul. Daca vrei un tatuaj permanent, partea proasta este ca peste 10 ani, cand vei ajunge cineva in viata, te vei plictisi de tatuajul tau + ca va arata prost pe o persoana importanta.La fel si cu pierce-urile, nu arata bine o gaura in buza, spranceana sau orice alta gaura pe fata.

| Richard_8745 a răspuns:

Beton.is Rocker.ask Slipknot,Linkin Park,Mudvayne, System of a Down, Korn. TATUAJELE IS BETON

| meooooow a răspuns:

De piercinguri eu una m-am cam plictisit si pot spune ca nu le mai vad rostul, de ce ti-ai gaurii fata? Urechile putin imi pasa cat de mult sunt gaurite and stuff, insa nu imi plac fleshurile mai mari de 20mm. Cu tatuajele nu am nimic insa consider ca sunt putine persoane carora le sta bine si pe care le caracterizeaza tatuajele pe suprafete mari.

| Lorry14 a răspuns:

Sunt in regula aman2 dar sa nu intreci masura happy

| iustina_6916 a răspuns:

Eu sigur o sa-mi fac un tatuaj cand voi fi mai mare.cred ca sunt o idee bine numai sa nu exagerezi