| christina94 a întrebat:

Ce parere aveti despre pierce-ul din buric?

9 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

E urat!

| Biencush a răspuns:

Eu una nu mi-as pune, oricum a trecut moda buricului la vedere, deci il mai poti expune doar la piscina/mare sau in dormitor. depinde doar de tine.Am auzit ca e destul de dureros si te poti infecta foarte usor.

| dydy1 a răspuns:

A trecut moda lui. E dureros si nefolositor :d.

| dreamygirl a răspuns:

Este "piercing"...si uneori poate fi de prost gust...Eu una, nu sunt de acord.Depinde de stilul fiecaruia.

| KattySwaag a răspuns:

E frumos... daar produce infectzii.nu te sfatui sa-ti faci!
parerea mea>>

| ThisIsME_7284 a răspuns:

E misto asa cand il vzi doar ca se pot produce multe infectii da un aspect frumos ce-i drept dar risti mult...big grin fundabatting eyelashes?

| gabriela_7244 a răspuns:

Renunta! daca tii la sanatatea ta

| SteauaNordului a răspuns:

E de tiganci sau cu***.
nu mai e la moda. pierce-ul nu e bun... te infectezi si cine te vede nu da doi bani pe tine.

| pink_7086 a răspuns:

O prostie...se pot face si infectii care provoaca moartea!

asa ca mai bine farawinking