| Hp_Sebastian_1998 a întrebat:

Ce poti iesi daca faci liceul roman voda? dar hogas? funda happy

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Dintr-un liceu poti ''iesi'' doar absolvent de liceu. Si cam atat. Ai nevoie de o facultate (si evident mai apoi de un master) pentru a putea avea o diploma care sa te califice propriu zis intr-un domeniu sau altul. E drept ca pana la urma conteaza si liceul cata vreme acolo asimilezi o cantitate mare de informatii. De asemenea liceul este ''poarta'' catre alegerea facultatii (de exemplu daca alegi un profil uman e logic sa te dezvolti mai apoi pe aceasta latura, fiind valabila aceeasi regula si in cazul in care iti doresti sa urmezi un profil real.)

1 răspuns:
| jokerul88 a răspuns:

Somer