| dianka_4861 a întrebat:

Buna din nou...am nevoie ugent de raspuns in majoritatea liceelor sunt majorete? voi in liceu ati avut/aveti club de majorete? si pentru cei din roman la liceul roman-voda sunt majorete?

8 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Trupe de dans da in general trupe de muzica populara dar de majorete eu nu am auzit doar prin scolile din strainatate tongue

| zuzumic a răspuns:

Da u chiar te ai uitat la multe filme asa-i? In romania nu exista asa ceva... cei care sunt atrasi de dans se aduna la kateo casa culturala si isi fac cate o trupa dar scoala nu va ajuta cu nimic...

| shishilik a răspuns:

In Vaslui nu am auzit de majorete, la niciun liceu... poate in Roman sunt...

| dianka_4861 explică:

Ooo zuzumic chestia cu, majorele nu e din filme...sunt doar curioasa a fi majoreta este o pasiune de-a mea...in primul rand fac parte din trupa de majorete din scoala si vreau sa continui practicarea acestui "hobby"si in plus uite cam toata lumea spune ca este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu au toate liceele majorete, dar s`au facut anul` asta majorete, pentru ca era un concurs Teen Fest, pentru Timisoara si Arad! Dar nu cred ca au majorete...asa. La mine la liceu este ekipa de majoretebatting eyelashessunt atat de mandra ca fac parte din ea, incat trebuie` sa ma laud!rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unu nu am auzit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din tulcea...si am in liceul meu o echipa de majorete...nu este numai in filme..sunt multe licee care au asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in toate liceele sunt majorete si cam ata