| JustUSmille a întrebat:

Ce spectacol si la ce teatru mi-ati recomdana sa merg azi?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, la Sidney e Traviata. La Metropolitan e Tosca. La Maria Filotti e Doi pe un balansoar. Poate daca ai spune si in ce oras esti, s-ar gasi cineva care, stiind sa utilizeze Google, ar putea sa citeasca, pentru tine, programul teatrelor.

| JustUSmille explică (pentru ardnaxur1961):

Bucuresti...si stiu sa caut pe d-nul GOOGLE, dar nu stiu care spectacol este mai bun.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru JustUSmille):

Aha...ma gandeam eu! Aveti voi, cei din Bucuresti, senzatia ca scrie pe voi de unde sunteti, deci, nu mai e nevoie sa precizati!
In privinta spectacolelor, tot Google te poate ajuta.
Nestiind ce gusturi artistice ai, e greu sa ti se recomande un spectacol sau altul.
Mie, de pilda, imi place teatrul absurd. Poate tie iti place alt gen. Sau, si pe-asta trebuie s-o ghicesc?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Domnului profesor cu dragoste