| LittleDrop a întrebat:

sa incep cu inceputul [e cam lunga povestea, sper sa nu va plictisiti citind`obig grin]. Am 14 ani si intr-o sambata am fost la un spectacol dat de o asociatie a tinerilor din oras, la spectacol fiind teatru, muzica si dans. Eu am auzit de acel spectacol de la o colega, o prietena f buna si m`am dus si eu la spectacol, la rugamintile ei. Colega era deja inscrisa in asociatie de 2 saptamana, dupa spectacol, in drum spre casa, am intrebat`o ce se face in acea asociatie, cum sta treaba ca vreau sa ma inscriu. Zis si facut. Imi explica ea toate si merg a2a zi la asociatie la sedinta[urmatoarea zi dupa spectacol] vrand sa ma inscriu. Inscrierile se faceu pe baza de vot[abtineri, retineri]. In seara spectacolului, membri asociatiei au fost invitati la disco, acolo colega mea a avut ocazia sa-i cunoasca pe toti ceilalti membri. Merg a2a zi sa ma inscriu, nu erau destui membri pentru a fi votata, deci am fost votata a2a saptamana si am intrat\dancing. Eu, fiind noua si cunoscand doar 2 pers din 70I don't want to see ma simt nasol la fiecare sedintaworried si tinerii din aceasta asociatie frecventeaza cluburile pe care eu nu le suport[nu suport mirosu` de tigarastraight face deci nu merg in cluburi, discoteci] si deci nu am ocazia sa cunosc mai bine membrii asociatieistraight face si ma gandesc sa renunt la acea asociatie dar nu stiu ce sa fac adica nici eu nu stiu de ce m`am inscris la teatru` in cadrul asociatiei dac nu vreau sa urmez aceasta calestraight face poate a fost doar un implus de moment, vrand sa`mi demonstrez ca pot sa ma inscriu si eu in acea asociatiestraight face. deci eu prea am cum sa cunosc mai bine membrii asociatiei si ma gandesc sa renunt voi ce ziceti?happy

scuzati daca v-am plictisitbig grin

Răspuns Câştigător
| paramore a răspuns:

Bunakiss
daca nu te simti in largul tau acolo mai bine las-o balta, intr-un grup trebuie sa fii bine integrat, sa te simti bine, nu sa stai cu stresoh go ondaca nu incearca sa organizezi iesiri, plimbari in aer liber ca sa va cunoasteti mai binewinking

4 răspunsuri:
| Brotacel a răspuns:

Buna!

Daca iti place si vrei cu adevarat acest lucru, de ce sa nu continui? Cu timpul ii vei cunoaste pe totiwinking

Pa, pa.

| LittleDrop explică:

@anna31 imi cer scuzehappy

am uitat sa mentionez ca sunt cea mai mica de pe acolostraight faceworried

| Muffins a răspuns:

Deci pe langa faptul ca m-ai innebunit cu cuvantul "asociatiei"laughing... eu zic sa continui sa te duci daca iti place si daca te simti bine. Ce conteaza daca nu sti multa lume? Poate o sa-i mai cunosti pe parcurs.

| byoana a răspuns:

Eu zic sa ramai si cu timpul ii vei cunoaste si pe ceilalti mebri.
te-am pupat.
pa!