| Anonim69 a întrebat:

Cine are sa mi dea si mie fisa de lectura de la "mara" de ioan slavici, pe capitoleeepuppy dog eyes va rog:-s.Primeste fuunda in fiecare zii de la mine!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| AlexandruJohnson a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/12673577711.2, uite aici ai fişa de lectură la mara, sper că ţi-a fost de ajutor. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ti-au dat cei de pe net nu ii fisa de lectura vreau si eu fisa de lectura mara.baltagu repet fisa de lectura nu rezumat

| Grecu_Petrisor_Cristian_1998 a răspuns:

Vreau si eu o fisa de lectura lirica sau epica
Va rog frumos?

| GooDzS a răspuns:

Uite aici o fisa de lectura pentru ca toate celelalte erau rezumate :| http://www.scribd.com/doc/52937783/Mara-fisa-de-lectura