| dj_1160 a întrebat:

Cine are un frate care va scoate din sarite.

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

O colega de-a mea.

| mmary a răspuns:

Eu am o sora care ma scoate din sariteeeeelaughing va dati seama ca pe unde calc ma impiedic de papusile barbieeee si creioane pe toti peretiiiiiiii!straight face

| xLouana a răspuns:

Nu am, dar mi.as dori laughing

| OanaMOM a răspuns:

Eu am 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu 1 frate care ma scoate din sarite! Are 5 ani! Deci iti dai seama... tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar, sa fim sinceri, daca ar pleca fratele /sora undeva 2 zile, cand ar venii acasa, la-ti lua in brate ca si cum nu lati mai vazut de 5 ani...nu? am dreptate?

| Lxa a răspuns:

Tu.
Sărbători fericite!

| edym a răspuns:

Cu siguranta daca ai un frate mai mic te va scoate din sarite
e groaznic!