| oanabuysomeweed a întrebat:

Cum pot sa dezactivez Casuta Postala pe telefon? Ma scoate din sarite!:-(

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni la operator si ii zici sa ti-l dezactiveze el.

| aeroclub a răspuns:

Vrei sa zici casuta vocala nu? daca da formeaza de pe telefon ##002# si apeleaza o sa vezi ca-ti zice redirectionare dezactivata!big grin

| uzitarG a răspuns:

Suna la ServiciuClienti (444 daca esti pe Orange) si vorbeste cu cei de acolo care iti raspund si intreaba'i daca iti pot dezactiva casuta postala...big grin

| JesusIsLoveJesusIsLife a răspuns:

Intra in setari si o sa gasesti acolo ''casuta posta'' si dai ''dezactiveaza'' plsss Fundaa

| ShaPeE90 a răspuns:

Depinde in ce retea esti/