| CookieșiParty a întrebat:

Cine il stie pe Garfield sa inceapa sa citeasca! Deci, eu am facut in realitate un desen cu niste scene cand Odie era in revista din luna aceasta. Mi-a iesit destul de bine, dar nu pot sa arat desenul din pacate. Voi la-ti desenta vreodata pe Jon, odie sau Garfield?

PS:Eu am desenat aceste 3 personaje.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am desenat numai pe Garfield si pe Odie. Am sa il desenez si pe Jon, cat de curand. Sunt sigura ca deselene tale au iesit super big grin

O zi buna happy

1 răspuns:
| cokocosmy a răspuns:

L-am desenat numai pe garfieldwinking