| creatzata a întrebat:

Cine imi poate da linkul unde sau afisat notele la evaluarea nationala 2012 fundita

Răspuns Câştigător
| Faby3322 a răspuns:

Buna. La ce evaluare adica la romana sau la mate? Oricul la amandoua rezultatele se afiseaza dupa aprox. o luna si ca sa le vezu scrii pe google "Evaluare in educatie" si de acolo te descurci tu ca nu-i greu!
Funda?!

| creatzata explică (pentru Faby3322):

Dupa o luna:O
>?

| Faby3322 a răspuns (pentru creatzata):

Da, din pacate dupa o luna dar si asa suntem in vacanta deci mai putem astepta ca si eu am fost in finala la amandoua si astept dar tot cu nerabdare!

4 răspunsuri:
| Dhom a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......56942.html Aici dar trebuie sa mai astepti putin pana apar... in jur de ora 15 ar trebui sa apara :D