| crisbebe a întrebat:

Unde pot vedea si eu rezultatele de la evaluarea nationala 2012? ma intereseaza in Bucuresti.s-au afisat si cele la mate?
funda

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu au aparut inca pe internet doar la scoli se pot vedea, vor aparea mai tarziu.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Http://www.ismb.edu.ro/ - Aici trebuie să le pândești. În cursul zilei de astăzi vor apărea toate.
La unitățile școlare sunt afișate de ieri unele dintre ele.

Salut.

| JustDeedee a răspuns:

Inca nu s-au afisat rezultatele pe site-ul oficial.

| izucadayana a răspuns:

Sunt aparute din Bucuresti doar de la Tudor Vianu aici: http://image.stirileprotv.ro/media/document/60589178.pdf