| alexandra0000009 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu lectii de canto...sa incep de la 0. Vreau daca gasiti carti online sau chiar cursuri video. FUNDA

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu exista asa ceva online. lectiile de canto includ sa te asculte cineva cantand pe diverse note, sa-ti dea sfaturi.nimic nu e pe gratis.cursurile se platesc.

| LuizaVilceanu a răspuns:

Daca nu ai ureche muzicala,degeaba iei lectii. Eu de exemplu,m-am nascut cu acest talent fara lectii, si acum cant prin concerte, nunti, etc, doar pentru ca o persoana m-a vazut cantand o data. Deci daca ai ureche muzicala poti sa mergi la un profesor..carti nu cred ca exista.