| rimbuiulianamaria a întrebat:

As dori niste lectii de canto sau ma rog ceva asemanator, dar le vreau online! Fara karaoke party. Se poate? Fundaa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau link-ul acesta, le vei gasi tu pe celelalte sunt afisate alaturi http://www.youtube.com/watch?v=HrXvlGUGxuY, daca vrei sa faci performante in ceea ce priveste calitatea vocii tale, nu e o idee buna deoarece fara ajutorul unui profesor poti invata gresit si greselile facute cu invatarea notelor sunt greu de corectat, P.S nu o lua direct cu note inalt risti sa-ti rupi corzile vocale, mai bine cauta un profesor el stie ce trebuie sa faca