| Laurentiu18 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine. am o compunere de facut la engleza. dau fundita.:X

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Hello! My name is... I'm from...In this holiday i was at Bleach Sea with my good friend. We played on the beach, walked on the hot sand and i swam in the beautiful seahappy It was much fun! My trip was great.

funda pls?:*

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Te ajut eu, dar imi dai aia 11. 000 mii de euro cu care vrei sa iti cumperi audi

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Mr, harrrry potterrrrr! imi place accentul germanilor cand spun acest nume referitor la avatarul tauhee hee. Bun, engleza big grin avem azi, nu prea avem voie sa va facem temele dar sa fie Top Secret, te iau ca drept VIP si imi zici ce compunere; despre cehee hee?

| Laurentiu18 explică:

Despre mare.in fine nu e pentru mine... daca ai vreo idee iti dau id si vb.happy

| Laurentiu18 explică:

Ms mult denisik97