| VampireCrisz a întrebat:

Cine stie ce cazare pot gasi la baile felix oradea, mai ieftin si conditi acceptabile si cu piscina inclusa?

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Am fost eu la felix miercurea trecuta si am stat pana acum miercuri, am stat la vila elim, am fost foarte multumit de conditii si nu e foarte scump, dar nu are piscina, dar conditiilesunt exceptionale si e destul de ieftin.Succes!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru daassh):

Cum pot merge si eu la băi? Am nevoie de trimitere de la medic?

Răspuns utilizator avertizat
| daassh a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

NU ai nevoie de nimic, doar de bani, timp si cam atat, apoi mergi la 1 mai sau la apollo(baile felix) si faci baie, nu ai nevoie de nimic altceva.Succes!

| TheAce a răspuns:

Http://hotelguru.ro/B%C4%83ile-Felix?gclid=CND4mYSW4rECFQFAzQods2kAbw

Nu ai nevoie neaparat de piscina in conditiile in care ai strandul acolo, la maxim 10 minute indiferent de pensiunea/hotelul in care stai, dar gasesti in oferte si pensiuni cu hoteluri. Gasesti oferte pentru toate buzunarele si din 15 vor incepe sa si scada preturile cu vreo 10%.

| VampireCrisz explică (pentru TheAce):

Ok pentru ca eu plec in 17 multimesc!