| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie daca este bine de tatuat cu tusul de la imprimanta?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tie ti se intampla vreodata sa gandesti?
Pentru tatuaje exista tus special, FARA chimicale care iti pot afecta sanatatea. Tusul de imprimanta e chimic prin excelenta si, daca ajunge in organism (si SIGUR ajunge), face ravagii.
Think, dude!

| Dreamer a răspuns:

De tatuat ce? Pe corp? laughing... sper ca glumesti.

| withoutmoney a răspuns:

Multumesc domnul expert-cunoscator pentru asta e TPU sa ceri parerea "daca ti se intampla vreo data sa gandesti"poate stiai.scrie in dreptul tau expert si gata te-ai tras pe cur?