| DiDi a întrebat:

Citate!

Care e citatul tau preferat?:-)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Oamenilor nu le lipseşte puterea, ci VOINŢA!" - Victor Hugo

76 răspunsuri:
| anika33 a răspuns:

''Iubirea este viaţă. Şi dacă îţi lipseşte iubirea, îţi lipseşte viaţa.
''

| dyddyyyx18 a răspuns:

Never say never

| dyddyyyx18 a răspuns:

Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de pierdut, (cam asa ceva) dar imposibil de uitat.

| dyddyyyx18 a răspuns:

"Nu te pune cu un nebun; te coboara la nivelul lui, si apoi te invinge cu experienta"
"nu te pune cu un nebun; cei din jur s-ar putea sa nu faca diferenta"

| dyddyyyx18 a răspuns:

"e dureros sa nu mai fi nimic, acolo unde candva erai totul"
" indiferenta doare cel mai tare"
"daca viata iti intoarce spatele, apuc-o de fund"

| dyddyyyx18 a răspuns:

"nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangiwinking "

| DiDi explică:

" Viaţa nu se măsoară în numărul de respiraţii pe care le ai, ci în momente care îţi taie răsuflarea. "

| elyssa20 a răspuns:

Iubirea este arhitectul universului.
Iubirea este cea mai frumoasă muzică din partitura vieţii. Fără ea, ai fi un etern afon în corul imens al omenirii.
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incredere in doua persoane:una sunt eu si cealalta sigur nu esti tu...si nu e citat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi?

da!

sau lasa!

| savingyou a răspuns:

Fericirea este aceea cind dimineata ti se mai permite sa dormi inca 5minute!

don't be sad don't be blue frankstein was ugly too...

| russiangirl_2817 a răspuns:

Ghandi said that whatever you do in life will be insignificant but its very important that you do it. i tend to agree with the first part - remember me

| Crisu_8081 a răspuns:

Daca dragoste nu e...hai sa facem!

| Just Kiddin' a răspuns:

Carpe diem!

| lemonica a răspuns:

Atunci cand viata iti da lamai, fa suc de mere din ele si uimeste lumea prin felul in care ai reusit.

| Abby_6693 a răspuns:

Ai bărbia tatălui tău.
Ai veselia mamei tale.
Dar ochii?
Ochii sunt ai tăi...
Ai în tine un aeroport de pe care vin şi pleacă zâmbete.
Porţi tatuat pe obraz primul sărut.
Ai ziua de mâine de partea ta.
Ai câţi ani vrei tu să ai.
Eşti... cine vrei tu să fii.