| bobby_7474 a întrebat:

Citi dintre voi iubiti muzica lui Celine Dion, ce parere aveti de muzica iei si de ia ca om? dar de Cherice Pempengo?

Răspuns Câştigător
| deea98 a răspuns:

Celine Dion canta superb!:X Eu sincer m-am indragostit de melodia ei "My heart will go on". Intotdeauna cand ascult melodia aia, plang. :[ Are o voce mirifica, care nu poate fi egalata! Tie iti place? Cherice Pempengo nu prea ascult...

6 răspunsuri:
| rogvaiv10 a răspuns:

Pai de Cherice Pempengo nu am auzit.laughing rolling on the floor
Si la Celine Dion ii stiu doar melodia My Heart Will Go On.laughing

| bobby_7474 explică:

Missunivers iti multumesc de faptul ca m-ai corectat cu "gramatica mea",ma bucur ca ai ochiul format pentru asa ceva,eu scriu de fapt cum pronunt,nu scriu gramatical,asa m-am obisnuit,la anii mei imi permit asa ceva, pentru ca nu mai pot primii note la gramatica, va las pe voi.Dar oricum felicitari ca esti atenta, si cunosti gramatica roma.

| bobby_7474 explică:

Deea 98, da o iubesc si-i ascult melodiile, este pentru mine cea mai buna cintareata a zilelor noastre.Iar Charice Pempengo, de care rogvaiv 10, zice ca n-a auzit,este tinara din Philipine,care-i calca pe urme lui Celine,si care s-ar putea s-o depaseasca. Concertul pe care l-au avut ele doua impreuna in Las Vegas m-a uimit, a fost ceva incredibil, sa auzi tinara aceia doar de 15 ani atunci (acum are 19)ridicindu-se la nivelul lui Celine,ba mai mult de atit,uneori timbrul lui Cherice era mai puternic decit al lui Celin,piesele To love you more,Becous you loved me, Power of love, le-a cintat de nota 10 +, extraordinare sint ambele.Iti ramin datoare cu o fundita pentru Celine, merci

| Charice18 a răspuns:

Charice este idolul meu.o ador

| MissUnivers a răspuns:

1. se zice ei!

2.se zice ea!