| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Celine Dion? Este IDOLUL MEU!

6 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Celine Dion canta superb, si eu ador melodiile ei, melodia mea preferata este My heart will go on.

| annakarenina a răspuns:

Celine Dion canta minunat si are o voce extraordinara, melodia mea preferata este My heart will go on.

| SummerSmile97 a răspuns:

Celin Dion este o cantareata valoroasa iar putini cantareti sunt ca ea;)Nu cred ca mai exista o cantareata asa de buna si cu o voce asa de frumoasa :)
Aici gasesti totul despre ea:
http://ro.wikipedia.org/wiki/C%C3%A9line_Dion

| iulya_9118 a răspuns:

Pai.canta foarte bine. mi se pare in regulewinkingbig grin

| radugeorge25 a răspuns:

Are o voce de inger! si mai ales cum a cantat melodia de la titanic.am plans de fiecare data cand l-am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor pentru comentarii!