| Serenity_3531 a întrebat:

Copilaria este inima tuturor varstelor. La multi ani tuturor copiilor! La multi ani si celor mari!hee hee Pentru ca in fiecare din noi exista un suflet de copil. happy
Intrebare. Ce faceti de 1 iunie?

8 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

La multi ani tuturo0o0r!

| Just Kiddin' a răspuns:

Multumim pentru urare!

Eu scriu probleme la fizica, pentru ca proful meu s-a hotarat sa ne faca o bucurie de 1 Iunie si ne-a cerut pentru maine cele 75 de probleme (norocul meu ca mai am "doar" 15 de scris, ca altfel nu stiu ce faceam), probleme pe care, chipurile, trebuia sa le lucram noi tot semestrul laughing oh go on

In rest, ma simt copil si la 17 ani :X

| Aliyaa a răspuns:

Multumesc!:* la multi ani si tie si tuturor copiilorlove struck Voi sta in casa si ma voi uita la un film plictisindu ma de moartehappy

| 1235678907452352 a răspuns:

Multumesc:*:*:*`!

| AndutzaAndu a răspuns:

Mulţumim, şi ţie la fel!
Eu cred că o să stau acasă de 1 iunie.happy

| gabriela007 a răspuns:

Multumesc happy, la multi ani si tie :*:*. Eu nu fac ore, afara e frig, asa ca nu prea am ce face straight face. Probabil ma voi uita la un film, sau voi merge cu prietenii undeva, pe afara.

| Ralucutsa a răspuns:

Merg la scoala sad

| aleniram a răspuns:

La mulți ani tuturor, tineri și vârstnici pentru ca toți suntem pana la un moment dat copii cuiva. Eu am 54 ani, și spun copilărie fericita, cu împlinirea năzuințelor celor care se încadrează de drept în segmentul "copii" și sănătate și putere de munca celorlalti, pentru a împlinii visurile celor mici.
LA MULȚI ANI!