| Nimicdespus_7705 a întrebat:

Credeti ca un pictor iconograf ar avea un viitor in aceasta tara? Ma refer la un trai cat de cat decent.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Totul depinde de talent si de sustinerea pe care o are din partea bisericii.

| shtephie a răspuns:

Da este o meserie fff frumoasa happy de admirat happy
Cred ca un pictor iconograf ar avea sanse in Romania, dar iji poate incerca norocul si in alte tari din Europawinking

| Nicoleta a răspuns:

Sincer?
nu cred, dar nimic nu e imposibil. Doar daca isi gaseste o posibilitate de a vinde picturile, sau un distribuitor, sa le vanda prin tara.