| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca vine sfarsitul lumii anul acesta 2012 in 21 decembrie astept un raspuns si cat la suta aveti incredere in acest an si ce plan aveti anul asta cat aveti incredere in anul asta ce ati facut anul trecut in anul 2011 ati avut mari realizari anul trecut astept multe mesaje

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum? N-ai aflat? Sfarsitul lumii vine cat de curand, dar e cu programare: intai analfabetii, ca sa mai avem si noi, astilalti, timp sa rasuflam un pic.

| KatnissEverdeen a răspuns:

1. Nu cred că va veni sfârsitul lumii ( sunt 100% sigură de asta )
2.Planul meu pentru acest an este să intru la un liceu bun ( sunt pe clasa 8-a acum )
3. Nu am avut mari realizări anul trecut... căci până la ură sunt doar un copil

Iți urez să-ți indeplinesti planurile pe 2012!
Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred in asa ceva, prezicerile mayasilor? Te rog! ce aiureli si daca eu spun ca maine vine sfarsitul lumi ma crezi? Mayasi aia sunt niste limitati mentali.
Planul meu pentru. acest an e sa intru la liceul de arte la actorie.

| CristiUcV a răspuns:

rolling on the floorCum sa crezi frate asa ceva? Pana acum trebuia sa vina sfarsitul lumii de cel putin 5 ori dar, inca nu a venit.Chestia cu sfarsitul lumii in 2012 a fost doar pentru vizualizari cat mai mari la filmul "2012".

| AnonimulxD112 a răspuns:

oh go on
S`a facut asta cu sf. lumii doar pentru banii poate. sau doar pentru publicitate!
Sunteti chiar asa de prostii?
Voi credetii magariile astea?
Am 13 anii si nu cred in asta...;-j
Si cde cont daca vine cont. sa fim pregatiti.happy
Eu una nu sunt sad
Decii Daniel uita asta de sf lumii esti ca maicamea.oh go on
E o proastie!
Si eu pot sa le zic la aia de pe protv ca in 2013 vine sf lumii oh go on
Si sa pun niste poze.oh go on
Toti v-ati luat dupa ideea aia de la filmul 2012. oh go on
E UN FILM! Nu e realwinking
Doamneoh go on
Voi credetii tot ce zic astia de la tv oh go on

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Eu nu cred in prostii din astea ca vine sfarsitul lumii in 2012. cu calendarul mayas.nau ce sa dea astea la stiri sa faca rating!

| ElFenomeno a răspuns:

Chestia cu sfarsitul lumii este o prostie.In anul 1000 sa crezut la fel ca sfarsitul lumii vine, dar atunci era si mai mare panica decat acum, si nu s-a intamplat.Si nici acum nu o sa se intample.

| vasilebog01 a răspuns:

Nu va veni sfarsitul lumii anul asta pentru ca sa mai anuntat la TV ca va veni si pe data de 11.11. 2011 ora 11:11 si 11 secunde si nu s-a intamplat nimic si in 2006 in luna iunie s-a mai anuntat ca vine si nu a venit.