| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca vine sfarsitul lumii anul acesta 2012 in 21 decembrie astept un raspuns si cat la suta aveti incredere in acest an si ce plan aveti anul asta cat aveti incredere in anul asta ce ati facut anul trecut in anul 2011 ati avut mari realizari anul trecut astept multe mesaje de la voi

2 răspunsuri:
| valeria4u a răspuns:

Sfarsitul Lumii...Hmmmm... thinking Daca tu chiar vrei sa stii, ok:
1. Se PRESUPUNE ca Sfarsitul Lumii va veni pe 21 decembrie 2012. Minciuni! Am citit in Biblie si scrie ca nici Domnul Nostu Iisus Hristos nu stie cand va fi Sfarsitul Lumii si Singurul care stie cand se va intampla este Dumnezeu. Deci, ai incredere in "specialistii" din zilele noastre sau in Biblie?
2.Am incredere 90 % in anul acesta pentru ca niciodata nu poti sa ai incredere 100 %, nu?winking
3. Am planificat inca din 2011 ca voi strange o suma de bani mai mare, voi manca mai bine big grin si ma voi imbraca mai bine.
4.Anul 2011 nu a fost tocmai cel mai bun pentru mine si nu am avut realizari / impliniri.
Atat am avut de spus. happy

| Sunshine18 a răspuns:

Eu cred ca ceva tot se va intampla(cutremure,ploi,inundatii).
S-au zis prea multe ca sa nu cred; ca o fi sfarsitul lumii, nu stiu, dar eu mi-am facut lista cu lucrurile e care vreau sa le fac anul asta.(in caz ca cine stie...:-s)