| flo_irina a întrebat:

Crushul a aflat ca am ceva voce si vrea sa ii cant. Cum sa fac asta? Totusi e crushul meu, abia pot sa vorbesc cu el fata in fata d-apai sa ii cant? Daca voi fi agitata si voi canta aiurea?

4 răspunsuri:
| SiA31 a răspuns:

De ce să nu încerci?
Dacă știi că ai voce, nu te gândi că e crush-ul tău. Gândește-te că este un om oarecare în fața căruia cânți. Ca ai prinzi mai mult curaj, cântă o melodie pe care o stăpânești mai bine. Emoțiile sunt normale. Le ai în fața oricărui public. Consideră-l pe el un simplu public.

| Andreeush a răspuns:

Și dacă te ascunzi rezolvi ceva?
Lasă rușinea.

| MaRIAN9889 a răspuns:

Distreazate si fa asta intr-un mod ca sa simta si el asta. Incercati sa cantati chiar amandoi daca vrea. Incearca sa faci o atmosfera placuta, nu cu frica, rusine, etc. sau fi tu naturala. e cel mai important.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trimite-i un filmulet.