| ioana1cool5 a întrebat:

Cu ce program de editare își face Cristina Ciocan aka Claudia Catarig pozele? Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Anonima6789777 a răspuns:

Este un site... imikimi.com
Poti sa iti pui fata ta pe orice poza vrei happy in rame etc.
Si eu eram curioasa, am intrebat-o in privat laughing)

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Serios?

| Bondarel99 a răspuns:

Am auzit ca ea colaboreaza cu Marius Moga. De asta s-a si retras de la Vocea Romaniei, au plecat in turneu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa stim noi? crezi ca a avut colaborari cu Gazza Records Ro? Iti dai seama ca le editeaza cu un program foarte foarte bun cu licenta.