| BogdyD2001Music a întrebat:

Ce parere aveti despre femeia aia penibila de pe Youtube,Claudia Catarig, care se filmeaza cantand si dansand? laughing) Ceva mai penibil de atat eu n-am putut sa vad. laughing

12 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ea chiar nu se auzea atunci cand canta? Cred ca era autista laughing) bine ca i-a inchis contul de YT, ca nu mai rezistam, oriunde intram pe youtube, trebuia neaparat sa-i vad mecla laughing

| BogdyD2001Music explică (pentru Jipa95):

Nu-ti fa probleme, ca si-a facut altul. laughing)

| Jipa95 a răspuns (pentru BogdyD2001Music):

Ohh..no way man... pfff laughing))

| Rakanishuu a răspuns:

K, bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na-i auzit ceva mai penibil?!
Uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=Nxuf5BNx9kU
http://www.youtube.com/watch?v=9lb-D-jHWCU

| BlackChocolate1 a răspuns:

Deci...MOOR rolling on the floor Datorita tie am cunoscut-o si pe asta, desi puteam sa fiu mai fericita, dar acum nu ma pot opri din vizionat. rolling on the floor

| BogdyD2001Music explică (pentru BlackChocolate1):

Care videoclip al ei ai avut "onoarea" sa il vezi prima oara? laughing

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru BogdyD2001Music):

Cover-ul de la "Dernière Danse", dar numele... laughing Si mai e si "dansul".

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Nu stiu, eu pur si simplu nu ma puteam opri din ras cand o auzeam si cand vedeam si versurile alea facute in bataie de joc... laughing Cred ca piesa de la Indila, Derniere Danse e cea mai tare. laughing

| Zanisoara a răspuns:

Si mai penibil e ca unora chiar le place prostia aia, nu o condamn sa nu are voce buna, nici eu nu am, da sa taca dra*u din gura, ca se face de ras singura

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Ca ii o femeie care vrea sa fie in centru atentiei si vrea sa se bage in seama