| slyde a întrebat:

Cum bag pe cineva la preten? scuze categoriee happy fundita

Răspuns Câştigător
| cryssbby a răspuns:

Pai dragul meu dai pe profilul respetivului/respectivei si sub poza lui apare adauga ca prieten si trimite un mesaj...mult succes! fundita?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alycaaaa a răspuns:

Acolo unde iti apare poza iti apare si tr mesaj si iti apare si adauga prieten si dai la adauga prieten si sa te acceptetongue funda pls:X

| Claudiu44 a răspuns:

Apasa pe profilul meu unde scrie numele si sub poza scrie adauga prieten succes

| slyde explică:

Va multumesc ff multTtongue is nou p TPU...

| diana5 a răspuns:

Salut, sper sa te ajute asta: mergi pe pagina utilizatorului si acolo este un linc cu "adauga prieten" dai clic acolo si apoi iti apare: cererea de prietenie a fost trimisa. apoi astepti ca acel utilizator sa te accepte sau in cel mai rau caz sa te refuze. Sper ca raspunsul meu a fost de ajutor.

| glontz a răspuns:

Dai clic pe poza lui si apoi dai la adauga ca prieten e sun imaginea lui cu verde