| mariaalexviss a întrebat:

Scuze pentru categoriee! Cu ce sa imi dau pe corp ca sa ma bronzez mai repede? mentionez. sa v-a spun ca am niste cosuri pe spate. dar nu multe.

Răspuns Câştigător
| Adeellla a răspuns:

Pai prima data ar trebui sa mergi la dermatologie sa iti dea ceva crema pentru cosuri si dupa ca sa te bronzezi mai repede poti sa te faci cu ulei de masline de plaja. Funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Ulei de masline. Face minuni.Nu uita de pactor de protectie

| iarin a răspuns:

Cica cu bere dar nu am incercat. Eu combin apa cu solutia de prot solara stiu e o prostie laughing. Sau cand simti ca pielea iti e uscata sterge-te cu ceva umed.