| Zuzy_5165 a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna prietena ce ar trebiu sa fac?crying( scuze categorieesad

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa regreti ce i-ai facut in caz ca tu ai avut vina si daca ea a avut vina las-o impace pana cand va veni in genunchi la tine.

| Jessica a răspuns:

Bună.
Dacă ții la ea, fă tu primul pas ( împacă-te cu ea/cereți scuze ).

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna`!`Parerea mea e ca ar trebui sa ii ceri scuze, chiar daca nu a fost vina ta.Pana la urma nu mai conteaza a cui a fost vina.
Zii ca iti pare rau ca v-ati certat si ca ati vrea sa fiti din nou ca inainehappy
Incearca sa vorbesti prietenos cu ea si te va intelege happy
Multa bafta`!`

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

Cere-ti scuze. Spune-i ca-ti pare rau. Si eu am trecut prin asta si prietena mea m-a inteles. Acum radem pe tema asta happy... Spune-i ca-ti este prietena si ca nu ai vrea sa se termine totul din cauza unei certe prostesti. Sper ca te va intelege. Succes! happy

| YumiSukinanda a răspuns:

Pai...depinde de cine a inceput primul daca te-ai suparat tu pe ea asteapta sa iti ceara iertare o data s-a suparat prietena mea pe mnie degeaba si eu am asteptat sa-mi zica de ce urmatoare zi vine la mine si zice:vrei sa ne jucam sa ne impacam (eu am 10 ani) sizice nu pot sta fara tine si ne-am impacat ia un exemlu din ce am zis eu stiu cum sa procedez

| YumiSukinanda a răspuns:

Lasa zuzy nu-i nimic se mai intampla eu patesc asta in fiecare saptamana si ne impacam mereu sa nu fii stresata sau suparata totul va fi bine crede-ma eu trec prin asa ceva de 3 ani in contin in fiecare satamana

| Satanna a răspuns:

Ar trebui sa va impacati.Prietenia este foarte importanta mai ales pentru cele mai bune prietene.Va impacati! Este parerea mea.

| dya007 a răspuns:

Daca tu esti de vina cereti scuze daca e ea ...laso naibi

Întrebări recente