| pisicutza3d a întrebat:

Cum se face un cont webkinz de proba? Sau daca aveti un cont pe care nu-l mai folositi imi spuneti va rog numele si parola?

Răspuns Câştigător
| Deerpinaaaa a răspuns:

Pai intri pe http://www.webkinz.com/ro_ro/ si putin mai jos de mijloc e o chestie mai putin rotunda pe care scrie intrare si membru nou.Tu trebuie sa dai pe membru nou si o sa iti apara ceva. O sa trebuiasca sa dai pe ultimul dreptunghi in care scrie " Vreau sa creez un cont de proba ", apoi o sa selectezi tara si apoi sa pui numele animalutului si chestii in care o sa te descurci si singura. Fundita?

2 răspunsuri:
| melisa97 a răspuns:

Da daca vrei itit dau un cont cu cateva animalute

| pinkdreams a răspuns:

Iti dau eu daca vrei. Am o pisica, un hamster si un leu!