| oz a întrebat:

Daca ar durea prostia... s-ar tipa in Romania?

Răspuns Câştigător
| dia94 a răspuns:

Neah.....sincer.....eu cred ca ar fi o liniste deplina pentru ca nu cred ca am putea traii cu o asemenea durere laughing

25 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Foarte probabil. Da eu vad partea pliná a paharului.
M-as face doctor.rezultá : devin miliardar :->

| Flav a răspuns:

As devine surdo-mut. Mut, ca de la atatea strigete, n-o sa mai pot tipa si-o sa raman fara voce. Si surd ca mi-as pierze auzul la tipetele din jurul meu.

| BUBULINA a răspuns:

Hmm prostia prea putine tipete
dar daca ar durea rautatea?
atunci da as surzi happy
prostia e mic copil pe langa rautatea happy
uite iti dau un exhappy
ce'i care conduc aceasta tara frumoasa Romania...prosti nu sunt ei. dar rai da. isi bag banii in buzunar si se gandesc nu mai la ei straight face

asta e rutate
si nu nu mai am dat doar un exemplu

| Orannginna a răspuns:

Prostia ca prostia... da' iti dai seama cat ar durea lenea?

| AdeLina a răspuns:

Si inca cum laughing

| remus a răspuns:

Nu se tipa in Romania... se rage mai ceva decat patrupedul numit magarul, partea rea este ca unii au coarne si este greu sa te feresti ca sa nu te impunga>

| JustMeFlory a răspuns:

Ce e galagia asta aici ma?laughing

| madagascar a răspuns:

Cu siguranta, cred ca am surzi de atatea tipete

| christabell a răspuns:

Se tipa, se tipa peste tot in lume, inclusiv in emisiuni tv, numai ca "tipuritorii " nu-si dau seama ca de fapt se manifesta prostia.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Ooo dar ce ai cu melodiaa "lasa-ne" de spitalul de urgenta...
Ps si eu sunt fan

| uzzi92 a răspuns:

S-ar tipa peste tot... dupa fata aia a lor de civilizati, occidentalii sunt la fel de superficiali si idioti ca si romanii stai linistit... e fenomen global.

| traumatizaNtu a răspuns:

Cred ca majoritatea ar fi muti.

| AndutzaAndu a răspuns:

Oh da....si inca cum.....iti dai seama....la fiecare metru patrat sa strige de durere cate-un om ca-l doare prostiarolling on the floor

| DeeaPustoaica a răspuns:

Cu siguranta. Ar fii o lume de inculti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai în România...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigur ca da! peste tot in lume ca prostia e mai rea ca orice boala, n-are leac! si doare al naibii de tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fi cel mai tare cor^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa-mi dau cu parerea pentru ceva atit de relativ pentru ca, vedeti dv, sint multe cazuri in care as tipa si eu si nu ca n-as avea capacitate pulmonara dar as deranja in noapte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te asigur! Numai in Romania s-ar tipa de durerea prostiei

| sensa a răspuns:

Prostia ca prostia.dar sa vezi ce s-ar intampla daca ar durea nesimtireahappy (si nu numai in Romania)

| spiridush2012 a răspuns:

Cu siguranta... dar vezi tu ca sa tipi trebuie sa fii iar prostii sunt si cam nesimtiti...(oricum traim intr-o tara in care nimic nu m-ai poate fii recuperat)...

| spiridush2012 a răspuns:

Trebuie sa fii ..ca sa tipi...(era continuarea de la ..primul raspuns)crying

| spiridush2012 a răspuns:

Nu-mi da cuvantul

| spiridush2012 a răspuns:

Iti dai seama daca e primar. ce e cu restul lumii...laughing