| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi nevoiti sa faceti un desen despre familie in general ce ati desena?big grin

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

As desena vreo 10 scoici identice ca si culoare, dar de marimi usor diferite. Si apoi sub ele scris asa : "Noi suntem o familie fericita".

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

O cina in familie!

| ArexuDeea a răspuns:

3 brazi ca in reclama aia la apa

| alexandra_9303 a răspuns:

Despre familie zici.

Pai... am ceva legaturi cu desenu.

Si.

Ce sa zic?

Incearca sa fie cava artistic.
Simplu dar frumos.

Deseneaza`ti parintii. pe tine. daca ai suriri sau frati si pe ei.happy
sau ceva in teresant ar fi sa faci...

ca o felicitare.
pe prima pagina te faci pe tine.
a doua pe mama a treia pe tata si pe spate pe toti.
daca ai surori si frati. unde te desenezi pe tine fa`i si pe ei.

incearca sa faci portrete numai capu.winking
Spre sa te ajute.:*:*

| RenataG a răspuns:

Majoritatea ar desena familia. dar cel mai frumos ar fi sa desenezi cate un lucru ce caracterizeaza pe tatal tau .etc...cred ca ar fi mai frumos big grinar iesi ceva in genu unui colaj big grinsucces

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As desena un copac

| ELD a răspuns:

Familia mea, nulaughing? cred ca as face toti membrii familiei tinandu`se de mana.Pa pa!

| PaulaPSM a răspuns:

Eu as desena obiectele preferate sau cele mai des folosite ale membrilor familiei...de exemplu la frate i'as desena o pereche de papuci de firmabig grinlaughingsau la tata ceva ce il caracterizeazabig grinasa pare mai interesantbig grin

| Lavinia_8386 a răspuns:

As desena familia mea, unita fericita, exact cum as vrea eu sa fie

| anycutza [:X] a răspuns:

Niste oameni fericiti happy