| Andreea956 a întrebat:

Am un desen legat de ziua nationala a apei ce as putea desena?

Răspuns Câştigător
| xB3BeXd a răspuns:

. Dragaaa Andreeaa Poiii eu itsii sugerez sa deseneziii cii va cii altsi nu sar gandii nicioadataa daca ai talent la desen Putsii Faciii un Demoon de apaa zic si eu happywinking sau un pahar cu apa pe 0o masaa spart si varsatt Am ideeeiii.
-Deciii Demonuu de apa
-Paharu cu apa Varsat
-Fluture de apa
-O fatsaa sau un baiat care bea apaa.
-Un om care sta pe apa Oriceee! Sperr ca te-am ajutatlove struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ai putea sa desenezi o apa pana la jumatatea foii si in ea sa faci vietuitoare si nuferi.