| Luiza_2688 a întrebat:

Dati-mi idei. Ce as putea sa iau unui coleg cadou de craciun? Nu prea stiu multe despre el ca e nou. Dar va rog repede ca trebuie sa plec in orasbig grin

7 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

O carte inetresanta... daca e prost la invatatura iai una cu poze laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sai iei o agenda daca e baiatsi o floare daca e fata!; 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia i o bricheta zippo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... un parfum, o bratara pentru baieti(multe colege deala mele inclusiv eu le-am luat colegilor bratari, bineinteles pentru baieti), o carte...

| IlegalSmile a răspuns:

O carte, un parfum, o bratara ceva frumos big grin

| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai daca e baiat. ii poti lua o caseta cu gel de dus after-shave etc.parfum

| funxhouse a răspuns:

Ceva semnificativ