| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe clasa a 9-a, iar la liceul la care am intrat, de Craciun trebuie sa faci cadou unui coleg. Mi-a picat un baiat. Nu am mai facut vreodata cadouri de Craciun si nu stiu ce sa ii iau. Mi-ati putea da niste idei in legatura cu ce cadou i-as putea face?

Răspuns Câştigător
| Adrian277 a răspuns:

Pai eu in clasa 9 am primit un fular, o ciocolata si un magnet pentru frigider.Nu trebuie sa fie mare lucru ceva ieftin si subtil de genul unei esarfe, sau a unei carti, o pereche de casti. Poti sa intrebi un coleg care e prieten bun cu baiatul respectiv si acesta o sa afle pentru tine.Eu ce as putea da unei fete foarte destepte? XD

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai daca tot e iarna, niste manusi cu un model mai ''cool'', fular, ceva de genul. Bafta!

| Ssssmokin a răspuns:

La fel facem si noi, si pentru mine este prima data si tot la un baiat trebuie sa ii dau cadou.Pai ii poti lua o cana de craciun, un plover ceva semnificativ.