| Loly a întrebat:

De Craciun trebuie sa ii fac cadou unui coleg pentru ca facem schimb de cadouri intre colegi. Mie mi-a cazut un baiat care mai e si timid si nu stiu ce sa ii iau. Dati`mi un sfat insa vedeti ce idei imi dati pentru ca suntem in clasa a 9a! Ms![fundita

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un ceas desteptator.

| tisha_5867 a răspuns:

Te poti lasa pe mana celor de pe site-urile astea care comercializeaza doar cadouri si in general sunt preturi bune:
http://SPAM/2fya4xr sau http://SPAM/2cw7d9g
Sper sa gasesti ceva simbolic acolo :)

| Myuu a răspuns:

Pai ceva pentru baieti, un tricou, un parfum etc. Succes! kiss

| adelynaa a răspuns:

Eu i-am luat tot asa la un coleg un set de produse de la nivea for men deodorant si ceva gel de dus. si pe langa asta i-am facut o bricheta cu numele lui si i-am sc si mesaj "lasa-te de fumat" ca el ii fumator

sau poti sa-i iei ceva bautura vin dc bea. acumasa fim seriosi ce baieti nu beaulaughing... ceva lant sau bratara

| Saturday a răspuns:

Un balon pe care sa srii cu marker: "Ai incredere in mine!" sau "Nu mai fii timid! Nu'ti sta binehappy!"

Un tricou personalizat
O felicitare
Un ceassmug

| Alexandra_5259 a răspuns:

Ceva simbolic, ceva care sa il faca sa te iubeasca(atat de mult sa placa cadoul)