| AbC_4616 a întrebat:

Dati'mi si mie niste exemple de lucruri facute manual pentru Craciun gen : ingerasi, stelute, dar sa imi aratati si cum se fac.
Fundita pentru cele mai multe si mai frumoase :*

4 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cauta cu google - Weihnachtsdeko selber basteln-
sau www.henkelhaus.de, aici scrii la cautare (suche )weihnachtsdeko serber basteln sterne unde engel si dai click pe -los- si se deschide o imagine al unei stele si al unui inger pe care le poti crea foarte usor
daca ai nasturi maro mici 3 bucatzi le insiri prin amandoua gauri pe ata apoi continui cu nasturi mari verzi descrescand spre varf legi ata si ai faci o bucla pentru agatat si obtzii un bradutz pe care il poti agata pe bradul de craciun
sper ca ti-am fost de folos