| TomaSorinel1974 a întrebat:

Dau oricui funda celui ce imi da idei de facut decoratiuni de craciun

Răspuns Câştigător
| BigCode a răspuns:

Uite cateva idei pentru fulgi :

http://www.youtube.com/watch?v=Dd24LcZ0iAs

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Un tutorial.Cred că te va ajuta să te orientezi:
http://www.myvideo.ro/watch/7902765/Decoratiuni_de_Craciun_facute_manual
Şi de aici poţi lua ce vrei să faci.vezi în dreapta.

| Zatharra a răspuns:

Http://www.facebook.com/quilling.paper/photos_stream
Uite aici globuri, felicitări făcute prin rularea hârtiei sau quilling;)Sper că ţi-am fost de folos:)

| Dydy112 a răspuns:

Http://laurafrunza.com/......ciun/.Uite un site interesant :D

| TomaSorinel1974 explică:

Dati ceva de facut manual mai sofisticat dar care se poate face

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Poti sa pui in brad multe globuri si lumini prin casa ghirlande cu beculete sau un Mos Craciun la intrare sau afara sa pui beculete. Poti sa pui ce vrei

| LalaZu11 a răspuns:

Quelling sau cauta pe Youtube... Funda?

| andrei07 a răspuns:

Nu trebuie sa astepti mura in gura, trebuie sa ai inovatia de a nu se mai fifacut asa ceva inainte,, s-au macar inspiratie, cautati sursa de inpiratie si fa ceva diferit nu copy paste

| TomaSorinel1974 explică (pentru andrei07):

Cine tea frecat pe tine sa dai raspunsu asta daca nici nu m-ai ajutat