| Andromedda a întrebat:

Aveti idei pentru decoratiuni originale de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Sincer, inca nu m am gandit ce fac anul acesta. Anul trecut am facut niste decoratiuni cu conuri de brad pictate cu acril, argintiu, auriu, am facut globulete din pasta Fimo, si niste mosi carciunei tot din fino, aia ii am si anul asta, i am pastrat foarte bine. Pasta fino gasesti ori pe net, ori la magazinele de arta plastica, eu ma joc mult cu fimo :d sper ca te'am ajutat cumva, nu uita trebuie sa salvam natura, ce zici de chestii din aluminiu? Si folie de aluminiu, lasa'ti imaginatia sa zburde!

1 răspuns:
| denizuk28 a răspuns:

O crenguta de brad acoperita cu putina faina care sa simbolizeze zapada.