| BogdanEU3 a întrebat:

De ce avea Iohannis floarea cu tricolor din piept pusa pe partea cealalta a pieptului? Toata lumea avea floare deasura inimii iar Iohannis nu. Mizerabil semn de tradator ce e.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia acum ți-ai dat seama cine e el! Interesant. Ca sa îți răspund la întrebare lui nu îi pasa de noi, e acolo de 9 ani doar ca să scufunde țara cât mai mult!

| risteacristi a răspuns:

Salut, unele camere de filmat iti redau imaginea inversata. Verifica si apoi exprima-ti parerea cat mai obiectiv.

| BogdanEU3 explică (pentru risteacristi):

E na? La toti era imagina corecta doar la Iohannis inversat? Si cand era Iohannis langa toti generalii doar pe Iohannis l-au inversat? Wow. Tu ai habar despre imagine TV? Habar nu ai ce vb. Verifica tu mai intai.

| BogdanEU3 explică (pentru risteacristi):

Auzi la el... sa verific eu. Tu te-ai uitat la tv copilas? Iohannis trebuie dat afara

| risteacristi a răspuns (pentru BogdanEU3):

Nici eu nu ma dau in vant dupa Iohannis dar sunt retinut in a face diverse afirmatii fara suport. Probabil il cunosti foarte bine, sunteti apropiati, si va permiteti asa ceva. Eu nu il cunosc. Si daca a fost asa cum spui nu cunosc intentiile acestuia. Te rog sa pastrezi un ton apropiat discutiilor pe care le purtam. Nu te ascunde sub paravanul internetului!