| nicole_9460 a întrebat:

Dece uni oameni spun ca nu il suporta pe justin bieber?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Nu cred ca acei oameni despre care spui au ceva personal cu Justin Bieber, ci mai degraba cu fenomenul Justin Bieber. Sa-ti explic: Apare peste noapte michidutza asta care canta si toate pustioaicele care nu au habar de muzica sunt in looove si in limba dupa el. Mai fac si ditamai zarva cum ca JB e vai Doamne ce talent, cand de fapt ele vad doar o fetisoara dragalasa. Gandeste-te ca e doar un copil care canta ce i se da sa cante si care nu stie mare lucru despre muzica, in afara de faptul ca e compusa din sunete si cuvinte. In plus, nu crezi ca e iritant mai ales pentru userii de pe site sa citeasca zilnic sute de intrebari de genul "Aveti cumva id-ul lui JB?" sau "Cine il iubeste pe JB?"?
Exista forumuri si fan-cluburi special pentru asa ceva.

63 răspunsuri:
| Cristi_6252 a răspuns:

Deoarece ei cred ca e cel mai mare gay ca e prost. fundita?

| eu..sh doar eu a răspuns:

Nu stiu cine sunt acele persoane...eu il iubesc pe justin bieberlove strucklove strucklove strucklove struck
acele persoane sunt doar invidioase.
sau cine stie.gusturile nu se discutabig grin
funda?happy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De gustibus non disputandum si nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie!

| Lolittaa a răspuns:

Eu nu il suport pentru ca este destul de mic si se crede foarte mare si pe langa se mai si dadea la selena gomez care.sa fim seriosi a avut o relatie cu taylor lautnher crezi ca se uita la copilasul ala? si pe langa toate astea el crede ca este chiar tare prin ceea ce face are o alura de poponar si se crede mare vedete increzut arogant nu stie sa se stearga la cur dar se da la selena gomez...

| Mikaela_4263 a răspuns:

Eu il adorrlove struck

| TheLilDragon a răspuns:

Pentru ca canta fals si foloseste autotune ca sa-si imbunatateasca vocea, din 100 de oameni de pe youtube care au postat cover-e la melodiile lui pun pariu ca gasesc 10 mai buni ca el...

| xNoOLiMiTsX a răspuns:

Poate ca unii oameni il considera ingamfat.

Poate nu le place cum canta.

Nu stiu ce gandesc ei dar e doar o parere.

Sper ca te-am ajutat.

| oxaz a răspuns:

Are moaca de baby, da e ok

| eduutzzzz a răspuns:

Uni oameni il urasc pentru ca el are foarte multa faima si fetele il adora si baieti in special is invidiosi

| TestoasaRoz a răspuns:

Justin Bieber este un mic nimic pe suprafata planetei. E un fraier. O piticanie mica si inganfata care canta oribil si se crede buricul pamantului. LOL! cel mai mare ratat phbbbbt

| Anto97 a răspuns:

Pentru ca nu il suporta...nu e logic?

| adi4ever a răspuns:

Cum pot suporta un poponar care a declarat ca poate fi noul rege Pop? Mai da-til dreacu de handicapat
@eu.sh doar eu: esti tare daca pe biberon il iubesti pe prietenu atunci pe prietenul tau il urasti sau cum ca nu inteleg? Cate obsedate pentru un poponar pacat ca nu se mai asculta muzica buna...toti tinerii trebuie sa asculte manele, tokio rahat, justin biberon si altii ratati

| Daaianna a răspuns:

Pt ca nu le place de el...lumea e invidioasa, dar oricum nu conteaza asta.Fiecare are parerile lui! Mie imi place foarte mult Justin Bieber si il ador:X:X:X.Si cunosc multa lume care nu-l suporta dar oricum chiar nu conteaza asta.winking. Fiecare cu gusturile lui.winking

| alexx_8375 a răspuns:

De ce laughing iti zic eu are o fata de copil de 7 ani si e cam gay frate acum pe bune laughing ( ce cam gay, direct gay )

| βÚβÚ a răspuns:

Eu nu sunt fana J. B. dar nu am spus niciodata ca nu il suport.Canta bine, are talent, felicitari lui, insa nu tuturor ne plac aceleasi stiluri.De exemplu mie nu imi place stilul lui.Nu toti suntem la fel. Direfenta ne face mai speciali pe fiecarewinking

| danco a răspuns:

Pentru ca atunci cand aud "Justin Bieber" ma gandesc imediat la copii stupizi. Drept dovada e si modul in care ai formulat intrebarea. "Dece uni"?

| คเค๓เк a răspuns:

Cum ti-am vazut avatarul eram sigura ca pui o intrebare legata de justin bieber laughing
Pai ce sa-ti spun :
Nu`l suport pentru ca toti cred ca el e cel mai bun dar de fapt nu e!
Toti cred ca e cel mai frumos cantaret pentru adolescenti bine`n teles
Toti cred ca e cel mai dragut bla bla bla
Nu ti-am raspuns ca alte pesoane care de fapt nici macar nu sunt fane JB si spun ca il iubesc si ca il adora cand de fapt ele iti spun toate astea pentru o amarata de funda!

Sper ca nu te`ai suparat acum pe mine ca nu`mi place justinhee hee

Byekiss

| andreiano a răspuns:

În general, când vezi un artist mascul (oare ăsta micu e?), ai avea pretenţia să cânte cu voce de bărbat, nu de fetiţă de grădiniţă. Ex.: Barry White, Elvis, Chad Kroeger etc. etc., sau măcar pe aproape.
Din cauza asta nu prea îi înghit nici pe Akon, T-Pain şi alţii care cântă de parcă ar avea chiloţi mult prea strânşi pe ei.

| sasha a răspuns:

Http://bravonet.ro/blog/oameni-care-au-probleme-cu-usile -de-sticla/2010/06/17/ uite-te la primele 2 si nu ai cum sa imi spui ca asa ceva se putea intampla oricui.
da recunosc nu imi place justin si pentru ca a ajuns ceea ce nu trebuie, nu imi place cum canta, ce canta si pentru mine ramane baiatul cu freza ciudata si chip de fata.;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt foarte prosti.

| VodkaCoca a răspuns:

Nu e ca nu il suport, nu ma inclazeste cu nimic ca exista s'au nu. Pur si simplu am gusturi diferite de muzica, ascult numai house, e ciudat ca baiat, cu freza aia si capu prea mare pentru corpu care il are laughing, daca isi lasa parul lung zici ca e fetita cu chipul care il are, oricum fiecare asculta ce vrea ce ii place nu neaparat daca copilele din Romania sunt disperate dupa el asta nu inseamna ca trebuie sa placa si la cei cu o varsta mai avansata laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De prostı u dc crezı? sunt ınvıdıosı

| Bianca18 a răspuns:

Mie pur si simplu nu-mi place. A fost descoperit pe youtube de catre Usher ( woowstraight face). Sunt o gramada de copii talentati pe youtube care nu au norocul acesta. Si Justin Bieber nici macar nu are voce! Macar daca ar fi fost promovat unu' care chiar are talent si n'are atatea fite. Sa zicem ca melodiile sunt ok, dar vocea lui e de copilasstraight face Nu suport nici faptul ca in fiecare videoclip se da la cate vreo fata.Deci juur, e penibilstraight face Si freza aia.si fata aia de fata, le atrage pe toate fetitele care il considera cuul si cel mai frumos baiat. C'mon raised eyebrows Si de ziua lui : "vaiii nu stiu cine mi-a promis masina", ofticandu'se ca n-a mai primit-o. E un fraier!

| PeeWeeVi a răspuns:

Nu stiu care sunt acele persoane, dar mie imi place ffff mult de el.Arata superb, este talentat, inalt, atragator, iar unii oameni sunt doar invidiosi pe succesul lui.Eu il admir foarte multlove strucklove struck:*

| datoo a răspuns:

Fiindca este inganfat

| Gabitza a răspuns:

Poate fi invidie, dar sunt de parere ca daca nu iti place cineva, e exact problema ta! Adica... nu ar trebui sa faca intr-un fel cunoscut faptuk ca nu place pe cineva. Parerea mea despre el... este ca are intr-adevar o voce chiar buna si trebuie apreciat pentru asta! Asa ca, daca auzi rautati aduse la adresa lui, nu le lua in seama. e pur si simplu invidie! happy

| darkgirl_9581 a răspuns:

Pentru ca e un nimeni care se crede mare vedeta. pentru ca el chiar crede ca are voce [please, cineva sa ii spuna ca el nu canta cotcodaceste ] pentru ca a vb cu tipa cu voce de cioara care poarta peruca blonda si pentru ca e un increzut...

ascultati si voi oamenilor muzica buna nu toti copii care au scapat de la incubator

| Roxii a răspuns:

Il ador... dar cei care zic ca nul suporta sau il fac in toate felurile sunt doar invidiosi pentru ca ei stiu ca vor sa fie ca el dar nu vor putea ajunge niciodata(invidiosii)! tapa voua!

| dingdong a răspuns:

In primul rand nu e vorba de invidie, e vorba de acele fete super-obsedate de el care reusesc sa-i enerveze la maxim pe cei care nu il plac.Pe de alta parte nu-i inteleg nici pe cei care nu il plac:chiar e nevoie de atatea insulte la adresa lui? Daca nu il placi e opinia ta dar nu inseamna ca trebuie sa-l faci in toate felurile.Aaa...si care-i faza cu gay? Ar trebui sa fie o insulta? Fiecare are dreptul sa iubeasca pe cine vrea(femeie sau barbat).winking