| nicole_9460 a întrebat:

Dece uni oameni spun ca nu il suporta pe justin bieber?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Nu cred ca acei oameni despre care spui au ceva personal cu Justin Bieber, ci mai degraba cu fenomenul Justin Bieber. Sa-ti explic: Apare peste noapte michidutza asta care canta si toate pustioaicele care nu au habar de muzica sunt in looove si in limba dupa el. Mai fac si ditamai zarva cum ca JB e vai Doamne ce talent, cand de fapt ele vad doar o fetisoara dragalasa. Gandeste-te ca e doar un copil care canta ce i se da sa cante si care nu stie mare lucru despre muzica, in afara de faptul ca e compusa din sunete si cuvinte. In plus, nu crezi ca e iritant mai ales pentru userii de pe site sa citeasca zilnic sute de intrebari de genul "Aveti cumva id-ul lui JB?" sau "Cine il iubeste pe JB?"?
Exista forumuri si fan-cluburi special pentru asa ceva.

63 răspunsuri:
| andrei95 a răspuns:

Eu nu il suport ca e un mare ingamfat si are o voce de te sperii la fel si fata si cea mai mare chestie e GAY!

| Milkyyy a răspuns:

"PeeWeeVi a răspuns:
Nu stiu care sunt acele persoane, dar mie imi place ffff mult de el.Arata superb, este talentat, inalt, atragator, iar unii oameni sunt doar invidiosi pe succesul lui.Eu il admir foarte multlove strucklove struck "
inalt? wtf?

| anonimdsfdg45656 a răspuns:

Nici mie nu imi place justin bieber... dar nu cred despre elca e gay sau prost. Pur si simplu nu imi place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au parerea lor. Doar pentru ca tie iti place asta nu inseamna ca ceilalti nu pot avea propria parere. Mie chiar nu imi place JB. NU imi place cum canta si am impresia ca isi bate joc de fete. Pana si celelalte vedete au aceeasi parere, nu il suporta nici ele. Pana la urma, asta e parerea mea si a altora.

| Meryem027 a răspuns:

Gusturile nu se discuta.Insa, acele persoane care spun ca " nu il suporta " nu au ceva personal cu el, doar ca nu este pe placul lor.

| cornel a răspuns:

Deoarece sunt invidiosihappy

| eu..sh doar eu a răspuns:

@ady dar tu de unde sti ca am prieten? m'ai vazut cumva cu el si nu stiu eu?
ia nu te mai lua tu de persoane care nu au nici o legatura cu tine.
si nu te intereseaza pe tine ce muzica asculta altii.ar trebui sa iti vezi de viata ta si sa ii lasi pe altii in pace! si daca tt vrei sa stii NU AM PRIETEN!

| Anaisssss a răspuns:

Nu sunt fan Justin Bieber, dar astia care zic ca e un ingamfat si ca e gay, l-ati cunoscut voi? oh go on

| dhraqull a răspuns:

Pentru ca este un pusti care nu stie ce inseamna cuvantul "german" dar e idolul adolescentilor.

Bieber du arschgefickter hurensohn!

| radapusy a răspuns:

Deoarece nu tuturor le place justin bieber

| kurinkita a răspuns:

Prichindelul pe nume Justin(a) Bieber a ajuns vedeta din pura intamplare. Nu e ceva nou ca unele case de discuri isi cauta viitoarele vedepe pe Youtube. Iar Justina a avut norocul sa dea cineva click pe videoul in care el face chestii in baie in timp ce canta. Rezultatul? Toata lumea il stie: "O mare greseala."

| ily kim nam gil a răspuns:

Cornculapte are dreptate de exemplu eu nu prea gasesc nimic care sa ma atraga la justin bieberhappy

| Doar eu_5952 a răspuns:

Pentru ca e gay :d kogik

| Alice180297 a răspuns:

Si eu zic ca unele persoane sunt invidioase. Mai ales baietii sa fim sinceri. Sau pur si simplu nu le place. Dar daca nu le place eu zic sa nu inceapa sa il faca in toate felurile. Totusi exista fani. Si sunt o groaza care il adora pe Justin. Deci nu. ti mai bate capul cu astea care nu il suporta. [[ P. S.: Am prietene care spun ca il urasc sh stiu mai multe decat mine :p

Răspuns utilizator avertizat
| Gabi1335 a răspuns:

Nu stiu sa il aprecieze pe Justin Bieber sunt invidiozi pe el

| bombonik44 a răspuns:

Mie nu imi place pentru ca seamana leit cu; colegul meu de banca si e tare enervant

| andreea8400 a răspuns:

Nu stiu dar el are o voce foarte frumoasa pentru varsta lui si nu cred ca oamenii nu-l suporta pe JB.eu il iubesc foarte mult si il admir.:*:*:*:*:* pwwp justib beiber (JB)

funtita plzzzz? te pwwp si pe tine :*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una al plac f mult pe JB si nu asculta celelalte raspunsuri e doar invidie.si cred ca si tu i vrea sa fi macar pe unsfert ca el adica faimoasa.

| Mikaela_4263 a răspuns:

Multumesc pentru. stupid.
ce sa spun, ca il urasc?

| Andrelutssa a răspuns:

De prosti
multi zic ca are un metru si o flegma
ca arata de 12 ani
sh ca e rasfatat chatterbox
si pe mine ma enerveaza

| kíddσ_x a răspuns:

De bolnavi la cap ce sunt.Doamneeee! Cum sa spui ca nu`ti place justin bieber?love strucklove struck doamnee e o superbitate de baiat

| kíddσ_x a răspuns:

Ahh cand citesc commurile de la hateri imi vine sa le dau cu o sticla in cap! doamne! Haters F*** OFF!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber e de *** un gay.Vorba lui Shane Dawson numai fetele de 5 ani asculata muzica luilaughing persoanele mature isi dau seama ca e idiot

| Byclick a răspuns:

Omule, e imposibil ca toata lumea sa-l venereze.

| Dayana95 a răspuns:

Cine stiethinking Din Invidiethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate unii oamenii sunt gelosi pe talentul si frumusetea lui

| ღShawtyღ a răspuns:

Eu il adorr:X dar sincer nu il pot intelege: ce vede la prosta aia de Selena Gomez? oh go on

| Tasya05 a răspuns:

Buna! Iti zic eu dc! De pROSTI! eU SUNT O MAre fana Justin Bieber! pur si simplu il iubesc! il ador! si chesti,, Nu il suport pe Justin Bieber '' este din invidie! multe lume este invidioasa pe el (mai ales baietziiii)de exemplu am un prieten care imi este cem mai bun prieten care este invidios pe Justin pentru ca eu il ubesk mai mult decat pe el! deci e fff multa indivie! Deci... Justin este un DRAGUTZ, ADORABIL, ARE O VOCE DE INGERASH, CEL MAI DRAGUTZ BAIAT DIN LOOME, O INIMA GROZV DE MARE PT CA AJUTA ORFANIII! SHI MULTE ALTELE!