| FeliciaCorinaA a întrebat:

Intrebare adresata celor care nu il suporta pe Justin Bieber: De ce va este atat de antipatic?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pentru ca n-are talent.

| Damii a răspuns:

Simplul fapt ca a devenit ceva fara talent.

| Element25 a răspuns:

Pentru ca nu-mi place muzica lui.Nu-l urasc sau chestii din astea, doar ca are o voce groaznica.

| ir3al a răspuns:

Sincer, la inceput era altfel..imi placea si mie, dar acum cand a vazut ca are milioane de fani are niste figuri laughingvezi doamne cine e Justin Bieber

| Suck a răspuns:

Nu am nimic cu persoana lui, detest muzica pe care o face, vocea si atitudinea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedetă făcută peste noapte, şi nici nu are voce (din punctul meu de vedere).
Din câţi oameni talentaţi, l-au ales pe băiatul ăsta care doar să zâmbească ştie.

| GoldCobra a răspuns:

Face doar playback si are succes; nu are voce deloc.

| SWAGGER a răspuns:

E super tare, nu inteleg de ce ai pus o asemenea intrebare.straight face

| FeliciaCorinaA explică (pentru SWAGGER):

Pentru ca am vrut sa citesc opiniile celorlalti. Am spus eu cumva in intrebarea pe care am afisat-o ca nu il suport?

| alma17angel a răspuns:

Este, intr-un fel, EMO. Ca sa zic, se imbraca la fel ca o fata(ba chiar are si cercei in ambele urechi). Canta (fara suparare)oribil... Acum asta e. Unii il plac, altii nu.